📞 Zadzwoń +48 889 249 702
Sklep BHP

Sklep internetowy i stacjonarny roboczebhp.pl z siedzibą w Rajbrocie gm. Lipnica Murowana zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją artykułów szeroko związanych z bezpieczeństwem i higieną w pracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży BHP jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości asortymentu związanego z ochroną osobistą. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu.

Do podstawowego asortymentu jakiego znajdziecie Państwo na naszej stronie możemy zaliczyć odzież bhp, obuwie robocze, rękawice robocze oraz artykuły dodatkowe takie jak: okulary ochronne, gogle, kaski, hełmy, stopery i nauszniki, gaśnice i apteczki. Oferowane przez nas towary zapewniają doskonały komfort i wygodę w ich użytkowaniu.

Wśród oferowanych przez nas towarów można znaleźć towary firm takich jak: Urgent, Deltaplus, Polstar, Reis, Artmas, Cofra, CxS, Leber&Hollman, PPO, Stomil, Demar, Lahtipro, UVEX.

Sklep roboczebhp.pl znajduje się w miejscowości Rajbrot w gm. Lipnica Murowana. Nie daleko Miasta Bochnia, Brzesko, Limanowa, Gdów, Tarnów, Nowy Sącz. Dostarczamy towar we własnym zakresie na terenie powiatu: Bocheńskiego, Limanowskiego, Brzeskiego, Wielickiego, Krakowskiego i Nowosądeckiego. Sklep bhp Bochnia, sklep bhp Brzesko, sklep bhp Limanowa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl