RoboczeBHP
📞 Zadzwoń +48 889 249 702
POLSTAR

Polstar

Polstar

Polstar Holding Wołoszczuk, będąc na rynku od 1990 roku, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm z branży BHP, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Główna siedziba firmy znajduje się w Koszalinie, na północy Polski, a oddział na południu kraju mieści się w Rudzie Śląskiej, niedaleko Katowic. Firma posiada również szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie Polski oraz współpracuje z klientami z całej Europy.

Jednym z atutów Polstar Holding Wołoszczuk jest szeroki wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i innych produktów ochronnych. Firma stale wprowadza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wzornictwa odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej, mając na celu podniesienie jakości, estetyki oraz przede wszystkim bezpieczeństwa. Długoletnie doświadczenie i ciągły rozwój sprawiają, że marki firmy Polstar Holding Wołoszczuk są dopracowane pod względem materiałów, kolorystyki, wzornictwa oraz występują w szerokiej gamie rozmiarów. Ich gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim firmom współpracującym z Polstar Holding. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.

Firma Polstar Holding Wołoszczuk może pochwalić się bogatym kapitałem intelektualnym oraz szerokim potencjałem, dzięki którym zapewnia wysoki standard obsługi, rzetelne informacje dotyczące produktów, systemy bonusowe, promocje, wsparcie marketingowe i logistyczne, doradztwo oraz maksymalne bezpieczeństwo transakcji.

W ciągu wielu lat działalności, Polstar Holding Wołoszczuk zdobył zaufanie setek dystrybutorów i hurtowników oraz tysięcy zakładów pracy, dzięki swojej rzetelności, odpowiedzialności oraz atrakcyjnym produktom. Współpraca z firmą Polstar Holding to gwarancja wysokiej jakości produktów BHP oraz profesjonalizmu na każdym etapie współpracy.

Dalszy rozwój i innowacje w firmie Polstar Holding Wołoszczuk są możliwe dzięki stałemu poszukiwaniu nowych technologii, materiałów oraz współpracy z naukowcami i specjalistami z różnych dziedzin. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, mając na uwadze zmieniające się potrzeby rynku oraz oczekiwania klientów.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl