RoboczeBHP
📞 Zadzwoń +48 889 249 702
Zatyczki do uszów stopery NEW SILENCE Zatyczki do uszów stopery NEW SILENCE
Producent: PROCERA
Cena: 0,42 zł (netto: 0,34 zł )
par
zobacz więcej
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XACT-FIT LI WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XACT-FIT LI
Producent: UVEX
Cena: 277,22 zł (netto: 225,38 zł )
zobacz więcej
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XCAP SNZ WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XCAP SNZ
Producent: UVEX
Cena: 175,71 zł (netto: 142,85 zł )
zobacz więcej
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XFITS SE WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE UX-XFITS SE
Producent: UVEX
Cena: 181,56 zł (netto: 147,61 zł )
zobacz więcej

Stoper przeciwhałasowy, zwany także zatyczkami do uszu, to produkt dedykowany dla osób, które chcą ochronić swoje uszy przed szkodliwym hałasem. Stosowanie stoperów przeciwhałasowych jest szczególnie ważne dla osób pracujących w hałaśliwych środowiskach, ale również dla tych, którzy lubią uczestniczyć w głośnych imprezach czy koncertach.

Stoper przeciwhałasowy zapewnia ochronę słuchu, poprzez redukcję hałasu docierającego do ucha. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie stopery przeciwhałasowe są tak samo skuteczne. Ich jakość zależy przede wszystkim od poziomu redukcji dźwięku, materiału, z jakiego są wykonane oraz dopasowania do kształtu ucha.

Stoper przeciwhałasowy powinien być wybierany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dla osób pracujących w hałaśliwych miejscach, najlepsze będą stopery z wysokim poziomem redukcji dźwięku. Natomiast dla osób uczestniczących w koncertach czy innych głośnych wydarzeniach, stopery przeciwhałasowe z umiarkowanym poziomem redukcji dźwięku mogą być lepszym wyborem.

Dobrze dobrany stoper przeciwhałasowy nie tylko zapewni skuteczną ochronę słuchu, ale także pozwoli na komfortowe korzystanie z urządzeń audio w hałaśliwych miejscach. Dlatego warto wybierać produkty renomowanych producentów, które spełniają normy i standardy bezpieczeństwa oraz są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów.

Podsumowując, stoper przeciwhałasowy to ważny produkt dla osób narażonych na szkodliwy hałas. Ich wybór powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz rodzaju pracy czy aktywności, którą chcemy wykonywać. Przy wyborze stoperów warto zwrócić uwagę na poziom redukcji dźwięku, materiał, z jakiego są wykonane oraz dopasowanie do kształtu ucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl