RoboczeBHP
📞 Zadzwoń +48 889 249 702

RĘKAWICE WZMACNIANE SKÓRĄ

Rękawice robocze z miękkiej koziej skóry RTOPPER Rękawice robocze z miękkiej koziej skóry RTOPPER
Producent: ARTMAS
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice robocze wzmacniane kozią skórą CABRA Rękawice robocze wzmacniane kozią skórą CABRA
Producent: Polstar
Cena: 6,70 zł (netto: 5,45 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice robocze wykonane z miękkiej koziej skóry RTOP-EX Rękawice robocze wykonane z miękkiej koziej skóry RTOP-EX
Producent: ARTMAS
Cena: 5,69 zł (netto: 4,63 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice robocze wzmacniane skórą bydlęcą RBŻ Rękawice robocze wzmacniane skórą bydlęcą RBŻ
Producent: ARTMAS
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice URGENT 1202 z koziej skóry Rękawice URGENT 1202 z koziej skóry
Producent: URGENT
Cena: 6,39 zł (netto: 5,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą RBR Rękawice wzmacniane skórą RBR
Producent: ARTMAS
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą dwoiną bydlęcą RDŻ Rękawice wzmacniane skórą dwoiną bydlęcą RDŻ
Producent: ARTMAS
Cena: 4,19 zł (netto: 3,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą RLZ Rękawice wzmacniane skórą RLZ
Producent: ARTMAS
Cena: 6,02 zł (netto: 4,89 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice monterskie z koziej skóry GREY ARMOUR VERKEN Rękawice monterskie z koziej skóry GREY ARMOUR VERKEN
Producent: VERKEN
Cena: 6,31 zł (netto: 5,13 zł )
par
zobacz więcej
Rękawice robocze Dwoina bydlęca Canadian super mocne Rękawice robocze Dwoina bydlęca Canadian super mocne
Producent: VERKEN
Cena: 5,68 zł (netto: 4,62 zł )
para
zobacz więcej

Rękawice robocze wzmacniane skórą

Skóra jest naturalnym materiałem, który ma wystarczającą wytrzymałość, a jednocześnie pozostaje elastyczna, dlatego tak często używa się jej do produkcji rękawic roboczych wzmacnianych. Z tego też powodu produkt ze skórą jest wygodny podczas użytkowania, nawet przy intensywnych pracach, które potencjalnie mogą doprowadzić do wypadku.

 

Jakiego rodzaju skóry używa się do produkcji rękawic?

Skóra kozia jest cienkim, elastycznym i trwałym materiałem. Jej wytrzymałość nie jest gorsza od skóry bydlęcej, mimo tego, że jest cieńsza, bardziej miękka i elastyczna. Rękawice z kozią skórą są odpowiednie szczególnie do prac, gdzie używa się dużo czynności z pomocą opuszków palców. Taki środek ochrony osobistej nie przegrzewa tak szybko ciała i bardzo dobrze chroni ręce. Te cechy produktu sprawiają, że nawet trudna praca nawet przez wiele godzin nie jest tak uciążliwa, jak w przypadku używania rękawic grubych i niskiej jakości.

Rękawice robocze — niezbędna ochrona podczas pracy 

 

Rękawice robocze wzmacniane skórą zapewniają ochronę dłoni przed uszkodzeniami mechanicznymi i jednocześnie optymalną cyrkulację powietrza. Bardzo często takie produkty są używane do ogólnych prac budowlanych i im podobnych. Są też niezbędne przy pracy spawacza, ponieważ chronią przed działaniem wysokiej temperatury i skaleczeniami.

W zależności od zastosowanych przy produkcji rękawic materiałów, ich właściwości, zakres prac z tym środkiem ochrony może się od siebie różnić. Zastosowanie cienkiej skóry koziej daje możliwość uzyskania wyższej czułości palców. Rękawice wykonane ze skóry licowej bardziej nadają się do pracy z twardymi przedmiotami, gdzie ważna jest podwyższona ochrona, ale nie jest wymagana tak duża precyzja pracy, którą można osiągnąć przy wzmocnieniach ze skóry koziej.  Wysokie wymagania dotyczące ochrony rąk wiążą się z ogromnym ryzykiem obrażeń o różnym nasileniu. Łatwo znacznie uszkodzić sobie dłoń lub palce podczas pracy w trudnych obszarach, dlatego nigdy nie należy zapominać o takiej ochronie. 

Oferta rękawic roboczych wzmacnianych skórą

Posiadamy bogaty wybór różnych nowoczesnych środków ochrony rąk. Wszystkie towary przeszły obowiązkową certyfikację i testy, które pozwalają na pracę w rękawicach roboczych nawet w trudnych warunkach i przez wiele godzin. Jakość produktu spełnia wysokie standardy i wymagania. Rękawice są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Można w nich przenosić przedmioty, które mogą uszkodzić skórę oraz takie o wyższej temperaturze, dzięki czemu praca staje się bardziej efektywna, wydajna i przyjemniejsza 

Rękawice robocze wzmacniane skórą stosuje się w różnych branżach: obróbki metalu, w górnictwie, w kontakcie z ostrzejszymi przedmiotami, które mogą doprowadzić do uszkodzenia i skaleczenia dłoni. Rękawice robocze wzmacniane kozią skórą doskonale sprawdzą się też do codziennych zadań. Są bardzo mocne, solidne i trwałe. Wiele zakładów pracy nie wyobraża sobie obecnie pracy bez tego środka ochrony i jakości, którą niesie za sobą produkt ze skórą kozią. Jej miękkość i gładkość sprawia, że lubią je również pracownicy, ponieważ praca staje się mniej uciążliwa. W przypadku twardszych tworzyw, skóra na dłoniach nie oddycha, a wykonywanie pracy jest utrudnione. Skóra kozia jest bardzo mocna i jednocześnie odporna na zużycie. Inwestycja w rękawice z koziej skóry nie jest zakupem krótkotrwałym, ponieważ w zależności od charakteru wykonywanych prac, może posłużyć długo.

Wielu rzemieślników i mechaników, poszukuje środków ochrony rąk o takich cechach. Mało kto zapamiętuje nazwę marki rękawic roboczych, natomiast każdy pamięta jaki kolor, grubość i wygląd mają rękawice robocze. Tak błaha z pozoru rzecz może zdecydowanie odmienić codzienne czynności i wpłynąć na jakość ich wykonywania. W tej kategorii znajdziesz tylko sprawdzone produkty przeznaczone do wykonywania różnych prac. Wszystko po to, aby każdy mógł dobrać środki ochrony dla siebie lub swoich pracowników. W warsztatach i usługach naprawczych nie można obejść się bez ochrony rąk wysokiej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego oferujemy produkty, które możemy polecić każdemu. Wielu przedsiębiorców nie jest świadoma, jak ważna jest jakość środków ochrony dla pracowników, którzy długofalowo doceniają zakup produktów najwyższej jakości. Wygoda i bezpieczeństwo pracy to wartości, na które załoga obecnie zwraca szczególną uwagę, dlatego nie warto tych kwestii lekceważyć.  

Dla firm zajmujących się produkcją przewodów, wentylacji, uszczelniania rur blaszanych, konstrukcji stalowych i innych urządzeń mechaniki precyzyjnej, wymagane są rękawice wzmacniane nieco cieńsze ze względu na precyzję wykonywanej pracy. Odgrywa ona znaczącą rolę, dlatego nie sprawdzą się grube i niewygodne rękawce.  Wciąż jednak należy chronić ręce przed ewentualnym uszkodzeniem. Właśnie dlatego powstały rękawice wzmacniane kozią skórą. 

Sklep bhp posiada w swojej ofercie rękawice robocze wzmacniane skórą bydlęcą oraz kozią skórą. Rękawice wzmacniane idealnie nadają się w ciężkim przemyśle gdzie rękawica musi być wytrzymała, odporna na przetarcia oraz zapewniała wygodę w jej użytkowaniu. W swojej ofercie posiadamy rękawice wzmacniane takich firm jak: ARTMAS, DRAGOS, REIS, POLSTAR, CABRA, HADDOCK, PLS.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl